توضیحات و قوانین بخش وی ای پی

در بخش VIP+ سایت برترین های اندروید می توانید به مطالب، آموزش ها و ترفند‌های سوپرتاپ و نایاب دسترسی داشته باشید. در هر دوره مطالبی جدید و خاص برای اعضای این بخش منتشر خواهد شد. زمان عضویت در این بخش محدود است و زمان شروع عضوگیری در کانال تلگرام سایت اعلام می شود. مدت هر دوره 30 روز است و در این تایم مطالب به مرور منتشر خواهند شد.

اگر از اعضای قدیمی سایت برترین های اندروید باشید قطعا از راه اندازی مجدد این بخش خوشحال خواهید شد 🙂

بخش ویژه فقط مخصوص مطالب سوپرتاپ و نایاب است و بر خلاف دیگر سایت های دانلودی مانند سایت های دانلود فیلم و … که بخش VIP برای دانلود فایل ها دارند، ما تمام نرم افزار ها و بازی ها را به صورت رایگان برای تمام کاربران منتشر می کنیم.

مطالب موجود در این بخش بسیار نایاب و خاص هستند و جمع آوری آنها زمان بر است لذا نباید انتظار انتشار روزانه مطالب سوپر تاپ در این بخش را داشته باشید. در هر دوره که عضویت آغاز می شود مطالبی از پیش تعیین شده در دوره منتشر می شود که بدون شک ارزش آنها بسیار بیشتر از مبلغ درنظر گرفته شده برای این دوره است.

شرایط عضویت در بخش VIP+

جهت عضویت در بخش ویژه باید یک اکانت در سایت بسازید و اشتراک VIP+ را خریداری نمایید.

هزینه عضویت یک ماهه در این بخش 149000 تومان می باشد.

هزینه های عضویت در بخش ویژه به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

 

 

قوانین مهم بخش ویژه

  1. استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد. در صورت اتصال با بیش از 2 آی پی به صورت همزمان اکانت به صورت خودکار مسدود می شود. لذا در صورتی که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.
  2. جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی، آی پی کاربران هنگام ورود در سیستم ثبت خواهد شد.
  3. در صورت هر گونه سوء استفاده از اکانت های وی آی پی و به اشتراک گذاری آنها، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می گردد.
  4. در صورت انتشار مطالب این بخش در دیگر سایت ها و فروم ها و شناسایی اکانت شخص خاطی، اکانت بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می شود.
  5. لطفا به منظور حمایت از برترین های اندروید از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.

 

پرداخت ها در محیط امن زرین‌پال انجام می شود.

پرداخت را می توانید توسط کلیه کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب انجام دهید.

*****************

بخش ویژه یکی از بهترین روش ها جهت همیاری و پشتیبانی از برترین های اندروید است که برای دوستداران این سایت و حمایت های مالی ایشان ایجاد شده است.

با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در سایت را بهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم.

APKTOPS مثل هیچکدام!