توضیحات بخش وی ای پی

با عرض سلام خدمت کاربران محترم سایت بهترین های اندروید

در صورتی که قصد عضویت در بخش های ویژه سایت و حمایت از ما را دارید ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به بخش پرداخت و انتخاب یکی از بسته ها اقدام به ارتقاء اکانت خود به کاربر ویژه نمایید.

بخش VIP یکی از بهترین روش ها جهت همیاری و پشتیبانی از برترین های اندروید است که برای دوستداران این سایت و حمایت های مالی ایشان ایجاد شده است. برای کاربران این بخش امتیازات ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است.

بخش ویژه فقط مخصوص مطالب سوپرتاپ و نایاب است و بر خلاف دیگر سایت های دانلودی مانند سایت های دانلود فیلم و … که بخش VIP برای دانلود فایل ها دارند، ما تمام نرم افزار ها و بازی ها را به صورت رایگان برای تمام کاربران منتشر می کنیم.

مطالب موجود در این بخش ها بسیار نایاب و خاص هستند و جمع آوری آنها زمان بر است لذا نباید انتظار انتشار روزانه مطالب سوپر تاپ در این بخش را داشته باشید.

در جدول زیر قادر به مقایسه این دو بخش هستید:

 

نام بخش VIP+ VIP
حذف تبلیغات سایت *  *
دسترسی به مطالب ویژه VIP *  *
دسترسی به مطالب VIP+ *  

 

بخش ویژه سایت دارای دو بخش VIP و VIP+ است که می توانید از قسمت پنل کاربری خود اقدام به عضویت در این بخش ها نمایید.

شرایط عضویت در بخش VIP :

جهت عضویت در این بخش ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس از بخش پنل کاربری اقدام به خرید بسته های VIP نمایید.

هزینه عضویت یک ماهه در این بخش 9000 تومان می باشد.

 

شرایط عضویت در بخش VIP+ :

عضویت در این بخش دارای فیلتر های بیشتری است و قوانین سختگیرانه تری دارد.

این بخش فقط مخصوص اعضای وفادار سایت برترین های اندروید است و شرط عضویت در آن داشتن  1 ماه سابقه عضویت در بخش VIP و سپری شدن این دوره است.

همچنین اعتبار شما قابلیت تبدیل از VIP به VIP+ را داراست به این صورت که اگر به طور فرض 30 روز اعتبار اکانت VIP شما باقی مانده و قصد خرید VIP+ دارید، پس از پرداخت حق اشتراک بخش VIP+ اعتبار 30 روزه VIP شما به نسبت قیمت اشتراک ها، به اعتبار VIP+ تبدیل می شود اما برعکس این قضیه امکان پذیر نیست یعنی اعتبار اکانت های VIP+ به اکانت VIP تبدیل نمی شود.

هزینه عضویت یک ماهه در این بخش 59000 تومان می باشد.

هزینه های عضویت در بخش ویژه به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

 

 

قوانین مهم بخش ویژه :

  1. استفاده اشتراکی از حساب ویژه کاربری موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد. در صورت اتصال با بیش از 4 آی پی به صورت همزمان اکانت به صورت خودکار مسدود می شود. لذا در صورتی که در رایانه ای غیر از رایانه خودتان به اکانت خود متصل شده اید پس از اتمام کار از اکانت خود خارج شوید.
  2. جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی، آی پی کاربران هنگام ورود در سیستم ثبت خواهد شد.
  3. در صورت هر گونه سوء استفاده از اکانت های وی آی پی و به اشتراک گذاری آنها، شناسه کاربری بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می گردد.
  4. در صورت انتشار مطالب این بخش در دیگر سایت ها و فروم ها و شناسایی اکانت شخص خاطی، اکانت بدون اطلاع قبلی و برای همیشه مسدود می شود.
  5. لطفا به منظور حمایت از برترین های اندروید از به اشتراک گذاری مطالب این بخش در سایر سایت ها و انجمن ها خودداری فرمایید.

پرداخت ها در محیط امن بانک ملت و به نام پذیرنده ایران گت انجام می شود.

پرداخت را می توانید توسط کلیه کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب انجام دهید.

*****************

بخش ویژه یکی از بهترین روش ها جهت همیاری و پشتیبانی از برترین های اندروید است که برای دوستداران این سایت و حمایت های مالی ایشان ایجاد شده است.

با حمایت کاربران از این بخش ما نیز انگیزه بیشتری پیدا خواهیم کرد تا با تلاش بیشتر و مستمر، کیفیت و کمیت مطالب موجود در سایت را بهبود بخشیم و بیش از پیش رضایت کاربران عزیز را جلب نماییم.

APKTOPS مثل هیچکدام!