آپدیت

اطلاعیه در خصوص بخش VIP+ سایت برترین های اندروید

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت برترین های اندروید

به اطلاع می رسانیم عضو گیری دوره جدید بخش VIP+ آغاز و به مدت محدود ادامه دارد.

در این دوره نیز همانند دوره قبل با مطالب طلایی و نایاب در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

در این دوره علاوه بر پست ها و مطالب آموزشی به پاس حمایت کاربران شرکت کننده، لایسنس های دو ساله و سه ساله سه تا پنج کاربره آنتی ویروس های کسپراسکای بیت دی فیندر و نورتون و لایسنس های ویندوز های 7 8 و 10 در نسخه های مختلف و همچنین لایسنس F Secure بنا بر انتخاب کاربر اهدا می شود. لایسنس ها به ایمیل کاربران ارسال می شود. در صورت موجود بودن سعی میکنیم تعداد دریافتی لایسنس برای هر کاربر را به دو لایسنس یعنی یک آنتی ویروس و ویندوز یا یک ویندوز یا F secure و … افزایش دهیم… لایسنس های آنتی ویروس قابلیت استفاده همزمان بر روی گوشی و ویندوز را دارند.
فقط یک لایسنس آنتی ویروس یا ویندوز به تنهایی نرخی بیشتر از هزینه ثبت نام در این بخش را دارند. با توجه به تورم هیچ افزایش قیمتی در این دوره برای ثبت نام لحاظ نکرده و حتی ارائه لایسنس را هم به این بخش اضافه کردیم …
لایسنس ها بین کاربران اشتراکی نیست و اگر کاربری لایسنس سه کاربره آنتی ویروس دریافت کند دقیقا سه کاربر میتوند به لایسنس دریافتی خود وارد کند. این لایسنس ها کاملا اختصاصی و خریداری شده هستند و صاحب اول و آخر آن ها خود شما هستید.

پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید …

هزینه عضویت در دوره جدید ملبغ 79000 تومان می باشد.

 

هزینه های عضویت در بخش ویژه به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

افراد بن شده در صورت ساخت اکانت جدید و عضویت مجدد بدون اطلاع قبلی مجددا بن خواهند شد و هیچ وجهی عودت داده نمی شود. لذا بهتر است پول خود را هدر ندهید!

جهت دریافت اطلاعایت بیشتر می توانید در کانال تلگرام سایت عضو شوید.

https://t.me/apktopsblog